مردم ارومیه قربانی موشک هایی از جنس لباس مانتو های هنجار شکن ؛مردم ارومیه قربانی موشک هایی از جنس لباس

هر چه قدر هم بگویند ، نیروی انتظامی مسئول اجرای حدود اسلامی است سایر دستگاه ها هم همینطور است . اگر این حرکت ها در بازار پوشاک که بیشتر شبیه سازماندهی شده است مصادیق توسعه فحشا باشد پس عمل به وظیفه دستگاه های مسئول مثل تعزیرات ، اتحادیه اصناف ، استانداری و فرمانداری و ... کجاست؟

 

به گزارش فاطر 24 ، اگر در بازار لباس کشور و خاصه ارومیه گردشی برای خرید لباس خصوصا مانتو داشته باشیم . می بینیم که نوع خاصی از مانتو ها با ویژگی های هنجار شکن وجود دارد که عمده هدف آنها از بیم بردن حیا و توسعه نظام فحشا است .

این قبیل مانتو ها عموما با رنگ بندی زننده , چند تکه بودن ، جلو باز بودن (تک دکمه ای یا بدون دکمه ) ، نازک بودن ، گاها گشاد و گاها خیلی تنگ ،  فرد استفاده کننده را مثل گاو پیشانی سفید می کند که اسباب انحراف جوانان و شهوت گرایی منحرفین است.  اگر در مناطق مرکزی  و پر تجمع ارومیه که رفت و امد در آنها زیاد است توجه کنیم می بینیم افراد استفاده کننده بیشتر می شوند.

این نوع لباس نه برای پوشش بلکه برای نابودی جامعه ایرانی ، به فساد کشاندن جوانان ، تابو شکنی ، تهاجم فرهنگی و سایر سر تیتر هایی است که به   ضربه زدن به  امت اسلامی  منجر می شود . 

در یک حرکت غیر ملموس و البته چندین ساله سانت به سانت اندازه مانتو ها کوتاه تر و تنگ تر می شوندو هر سال شاهد مدل هایی جدیدی از این تهاجم فرهنگی هستیم.

در تولید و توزیع و البته استفاده از این نوع لباس ها البته توضیح منطقی  داخلی  مبتنی بر نیاز کشور وجود ندارد . اما در این مورد مثال ها ، هماهنگی معنا دار میان ماهواره ها و تبلیغات پوشاک در فضای مجازی و تولید و توزیع ( بخوانید بازار )  وجود دارد که نشان از حرکتی سازمان یافته است .

حتی نمیتوان گفت که مقتضای عرضه و تقاضا این گونه است . در کشور ما به تجربه اثبات شده است که عرضه  محصولات ضد ارزشی مثل پوشاک و مانتو های مذکور  پیش از اینکه وابسته به تقاضا باشد وابسته به عرضه است . یعنی تا وقتی که در بازار و لباس فروش ها در دسترس مشتری نباشد ، این چنین توسعه پیدا نخواهند کرد . بله وجود دارد افرادی که در خلاء فرهنگی و وسوسه های شیطانی و نفسانی چه آقایان و چه خانم ها باعث استفاده این  منکرات می شوند که خب برخورد موردی لازم دارند . که این هم بیشتر به دلیل مجاورت جغرافیایی با مرز و دروازه اروپا بودن است .  

مسئولین استان از هر طیف دولتی و غیر دولتی ، مردمی و غیر مردمی ، فرهنگی و غیر فرهنگی همه در یک خواب معنا دار می باشند و این وسط قربانیان اصلی مردان و زنان ، دختران و پسران  پاک دامن ارومیه هستند که قربانی این عملیات ضد فرهنگی  شوم دشمن می شوند .

وزارت ارشاد و اداره ارشاد ، اتحادیه صنفی پوشاک ، دادگستری  ، نیروی انتظامی ، سایر ارگان های مسئول در قبال این امر در پیشگاه خداوند  و مردم مسئول هستند .

مگر نه اینکه اینها اجزاء حکومت اسلامی  می باشند و حکومت اسلامی مسئول اجرای حدود اسلامی و هدایت مردم به سوی خداست . این دستگاه ها در این مورد چه می کنند . چگونه به خدای متعال پاسخ خواهند داد .

هر چه قدر هم بگویند ، نیروی انتظامی مسئول اجرای حدود اسلامی است  سایر دستگاه ها هم همینطور است . اگر این حرکت ها در بازار پوشاک که بیشتر شبیه  یک مانور سازماندهی شده است مصادیق توسعه فحشا باشد پس عمل به وظیفه دستگاه های مسئول مثل تعزیرات ، اتحادیه اصناف  ، استانداری و فرمانداری و ... کجاست؟

رهبر انقلاب در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی  توسعه فساد و فحشا را از مصادیق نا امنی خواندند . حالا در ایجاد امنیت اجتماعی یکی  از این کار ها برخورد با تولید ، توزیع و استفاده از این تیپ مانتو ها می باشد .  بنا به دستور رهبری در دیدار با فرماندهان ناجا در تاریخ  94/2/6  نیروی انتظامی فارغ از سایر دستگاه های استان باید با این مصادیق برهم زنی امنیت برخورد کند .

اگر فرض بفرمایید جوانهای ما در مقابل کشاندن به سمت فحشا و منکرات، ایمنی نداشته باشند، این ناامنی بزرگی است. شما لابد اطّلاع دارید، ما هم گزارشهایی داریم که افرادی با خرج پول و با الهام از مراکز دستور دهنده، سعی شان این است که جوانهای ما را در محافل شبانه در جاهای گوناگون به سمت فحشا و به سمت منکرات بکشانند! این غیر از این است که حالا یک جوانی یک حرکت غلط غیر شرعی انجام میدهد؛ نه، این کشاندن جوانها به سمت منکرات ناامنی است؛ شما باید نگذارید؛ باید مانع بشوید. اینکه مثلاً فرض بفرمایید خیابان ما از لحاظ ایجاد حوادث گوناگون جسمانی ایمن باشد امّا جوان ما ایمن نباشد که او را با وسوسه ها از داخل مدرسه، از داخل دانشگاه، از داخل پارک، از داخل فروشگاه، از داخل رفاقتهای خیابانی بکشانند به یک محفل شبانه ای و او را با فحشا و منکرات و مانند اینها آشنا کنند یا غرق در این چیزها بکنند؛ یا تجاوز های ناموسی؛ اینها چیزهایی است که جزو مسائل مهمّ امنیت است. یعنی اگر ما امنیتی داشته باشیم که این چیزها در آن ملاحظه نشود، این در واقع امنیت نیست.  

رهبر انقلاب اسلامی در بیانات دیدار با مسئولین کنگره شهدا  در 94/2/17 به درگیری و جنگ با دشمن در زمینه های مختلف غیر سخت  اشاره کردند،جنگ فرهنگی . به قطع بازار پوشش امروز یکی از این مصادیق جنگ فرهنگی است .  عملیاتی که درآن دشمن جوانان را نشانه رفته است .

عموم مردم حزب الهی خواهشمندیم به وظیفه شرعی خود عمل کنند و امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکنند.

انتهای پیام / ص

کد خبر: 2871

تاریخ خبر: ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ ۱۳:۰۳:۰۱

کلید واژه ها: تعزیرات - جنگ - نیروی انتظامی - مانتو - دادگستری - جنگ فرهنگی - اتحادیه صنفی - فرمانداری -

 

 

 

 

/ 0 نظر / 24 بازدید