توهین به نظام ورهبری درشبکه ی امام حسین(ع).شبکه های دشمن را خوب بشناسیم!

شبکه ماهواره ای امام حسین(ع) یکی از شبکه های صادق شیرازی است که سابقه حمایت از فتنه ۸۸ و  حمله به نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارد. شبکه های متنوعی که توسط صادق شیرازی اداره می شوند با نام دفاع از دین و اهل بیت(ع)، پیکره ی دین را هدف قرار داده اند. تعدد شبکه های ایشان در عکس فوق قابل رویت است:

 

مشخص نیست هزینه ی چنین شبکه هایی که برای راه اندازی و تداوم هر کدام از آن ها هزینه های فوق العاده سنگینی مورد نیاز است از کجا تامین می گردد..

 

 یکی دیگر از برنامه های این شبکه ها هر ساله در ایام محرم، پخش تصاویر و تبلیغ فرهنگ قمه زنی است که چهره ای ترسناک از شیعیان در دنیا به تصویر می کشد.  امسال نیز شاهد بودیم در شب عاشورا به طور جد تبلیغ وهنیات دین می نمود بطوری که حتی آدرس شهرها و ساعات حضور برای مجالس شنیع قمه زنی را اعلام می نمود!

 

 

در عکس زیر صادق شیرازی را مشاهده می نمایید

که در راه انحراف فرهنگ تشیع به شخصه میدان دار شده است:

 


 

استفتایی هم که اخیرا در سایت ایشان مطرح شده، موید نوع نگاه ایشان به این مسائل است:

 

سؤال: بعضی‌ها می‌گویند بجای قمه زدن در روز عاشورا بیایید خون خود را اهدای بیماران کنید. نظرتان راجع به این موضوع چیست؟

جواب:اهدای خون بسیار مطلوب است، ولکن هیچ چیز جای قمه زدن روز عاشورا را نمی‌تواند بگیرد(!)، لذا مؤمنان و محبان اهل بیت علیهم السلام سعی بر آن داشته باشند که روز عاشورا قمه بزنند و روز میلاد حضرت، خون خود را اهدا نمایند.  

 

 

 

 

در مورد ولی امر مسلمین جهان هم شبهاتی مطرح می سازد.. کسی که دو صفحه سواد دینی داشته باشد می فهمد این الفاظ به گفته ی مردم نیست بلکه به تفویض خداوند است. خداوند خودش نیز بر همه موجودات ولایت دارد؛ چه موجودات بفهمند چه نفهمند یا خودشان را به نفهمی بزنند!

با این حال صادق شیرازی مرجع جهانیان معرفی می شود!  آقای مجری! شما جهان را می فهمید؟؟!!


با ذکر ماجرای ساختگی انتقال خون؛ کمک به مردم و مسلمانان در نظر این افراد ظلم تلقی می شود اما زدن قمه بر فرق افراد (با این که نه منبع روایی دارد نه عقلی) جایز است!


راستی فرزند صادق شیرازی هم خط قرمز عدالت شناخته می شود؟؟!

مگر خود حضرت علی(ع) در دادگاه حاضر نشده بودند؟

آیا مرجع شما هم همین نظرات را دارد؟؟؟

 

تمام این حرف های مفت زده می شود؛ سپس اعلام می دارند ما وارد سیاست نمی شویم!!!
 

حسابتان با حضرت امام حسین(ع)..

/ 2 نظر / 29 بازدید
نازي

يه وبلاگ طراحي کردم و تمام کسايي که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لينک کردم . از تو هم دعوت مي کنم به جمع ما بياي . منتظر حضورتم . باي

پایگاه اطلاع رسانی اهل بیت

با سلام و عرض ادب - از توجهی که داشتید ممنونیم.امیدوارم در سایه الطاف الهی پیروز و سر بلند باشد.اجرکم مع سیدالشهدا .......- پایگاه اطلاع رسانی اهل بیت